Neustále hľadáme talentovaných a zapálených ľudí z viacerých oborov

Naše všeobecné požiadavky na pracovníka

  • Nadšenie pre našu činnosť a produkt
  • Schopnosť samostatne pracovať
  • Inteligencia a všeobecný rozhľad
  • Pozitívny postoj v akejkoľvek situácii
  • Pozitívny vzťah k športu

SME FIRMA O ĽUĎOCH

Záleží nám na tom, ako sa človek v práci cíti a chceme, aby sa do práce tešil. Príjmame len ľudí, ktorí sa aj ľudsky hodia do kolektívu.

NEVŠEDNÉ PROJEKTY

Pracujeme na zaujímavých a nevšedných projektoch a tvoríme neustále nové originálne produkty. Na všetko máme pracovné postupy, aby každý spolupracovník presne vedel, čo má robiť.

VÝPLATA ZÁVISÍ OD VÁS

Funguje u nás prepracované ohodnotenie závislé od výsledku práce pracovníka, svoju výplatu si určujete sami. Pri každej pozícii funguje kvalitné úvodné zaškolenie, ako aj priebežné školenia.

Momentálne máme voľné tieto pracovné pozície :


Koordinátor/Koordinátorka projektov - Telefonista/Telefonistka práca na živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti :

Táto práca je vhodná najmä pre tých ľudí, ktorí majú skúsenosti s prácou cez telefón a zároveň chcú:

  • pracovať v priateľskom kolektíve, kde Vám nikto nebude stáť za chrbtom
  • pracovať s hodnotnými a zmysluplnými produktmi výrobcu športových potrieb ako: športové oblečenie, športové pomôcky určené pre športové kluby a školy
  • si chcú svojou aktivitou a úspechmi v práci sami vedieť ovplyvniť výšku svojej výplaty a dosahovať nadpriemerné ohodnotenie.

Táto práca sa skladá z 2 častí. To znamená, že budete robiť dve základné činnosti :

1. časť je práca koordinátora

Práca koordinátora/koordinátorky v sebe zahŕňa komunikáciu s vedúcimi predstaviteľmi športových klubov a zväzov, riaditeľmi škôl, majiteľmi športových obchodov, starostami a primátormi. Budete manažovať a koordinovať stretnutia našich obchodných zástupcov. Chcete spoluvytvárať nové a dlhodobé vzťahy s našimi zákazníkmi? Tak sa prihláste na letkova@sportika.sk

2. časť je práca telefonistu/telefonistky

Pomáha našim zákazníkom zorientovať sa v ponuke našich produktov. Výsledok takýchto jednaní je predaj. Z predaja máte províziu, ktorá tvorí druhú časť Vašej výplaty. Je flexibilná a priamo odráža Váš úspech. Tu máte možnosť rozhodovať o tom, koľko zarobíte. Láka Vás to? Potrebujete zarábať nie 500 ale 1000 eur? U nás môžete. Bez ohľadu na vzdelanie a roky praxe.

Dáme Vám na starosť našich zákazníkov a Vašou úlohou bude dobre sa o nich postarať. Čo to presne znamená? Budete spoluvytvárať športové oblečenie a iné športové produkty, tak, že skoordinujete činnosť grafika, potlačiara a víziu nášho partnera vo vopred stanovenom termíne výroby. Pozor! Je to práca len pre zodpovedných ľudí! Máte veľké právomoci a zodpovednosť a preto žiadame aj taký prístup.

Našimi zákazníkmi sú športové kluby, školy, obce a mestá na celom Slovensku, športové obchodya veľké spoločnosti a firmy s dlhoročnými skúsenosťami.
V tejto práci budete úspešný/á, len ak viete počúvať, vidieť príležitosť, využiť ju. Znamená to, že viete vyjsť zákazníkovi v ústrety, že Vás zaujíma jeho spokojnosť a dobrý pocit zo spolupráce. Ale aj to, že viete predať myšlienku, či doplnkový produkt. Uprednostňujeme uchádzačov s obchodným duchom, ktorí sú popri jednaní s klientom schopní vidieť obchodnú príležitosť a využiť túto príležitosť. .
Vašimi pracovnými nástrojmi sú počítač, telefón a Vaša dobrá nálada, ktorá sa šíri vzduchom a teda aj cez telefón.

Aký/á máte byť?

Máte ciele a sny, za ktorými si idete. Chcete sa učiť od najlepších, rásť a rozvíjať svoje talenty. Ak Vás príjmeme medzi seba a budete úspešný/á, Vaša cena na trhu práce porastie niekoľkonásobne.
Nesľubujeme nenáročnú prácu, u nás sa treba obracať. Pre šikovných a pracovitých ľudí však vieme zaistiť pravidelné vzdelávanie, neformálne spoločné akcie, hry, dobrú náladu a nadštandardné ohodnotenie. Sme úspešný tím ľudí a hľadáme medzi nás úspešne zmýšľajúcich kolegov.

Momentálne u nás pracujú 4 šikovný obchodný záastupcovia.

Neustále hľadáme ľudí s vrodenou zodpovednosťou a motiváciou zdokonaľovať sa. Prinášať svetu nové, krásne veci a zážitky. Platený/á preto budete výlučne podľa výkonu. Koľko kvalitných stretnutí pre kolegov obchodných zástupcov pripravíte, toľko dostanete. Koľko predáte, z toho dostanete províziu. Nekladieme hranice, všetko je to o šikovnosti.

Zamestnanecké výhody, benefity

Sme spoločenskí a sympatickí ľudia ťahajúci za jeden povraz a kráčajúci za jasnými cieľmi. Máme stanovenú víziu a chceme expandovať. Ponúkame Vám priestor na realizáciu, jedinečný a krásny produkt, vzdelávanie, ľudský prístup, školenia, celofiremné akcie a hlavne možnosť. Možnosť byť úspešný/á .
Pošlite nám Váš životopis a do motivačného listu nezabudnite napísať dôvod, prečo by sme mali prijať práve Vás. Email smerujte na letkova@sportika.skOtváracie hodiny

SPORTIKA GROUP s.r.o.
Klincová 37/B
821 08 Bratislava

Po - Pi: 09:00 - 17:00 hod