Neustále hľadáme talentovaných a zapálených ľudí z viacerých oborov

Naše všeobecné požiadavky na pracovníka

  • Nadšenie pre našu činnosť a produkt
  • Schopnosť samostatne pracovať
  • Inteligencia a všeobecný rozhľad
  • Pozitívny postoj v akejkoľvek situácii
  • Pozitívny vzťah k športu

SME FIRMA O ĽUĎOCH

Záleží nám na tom, ako sa človek v práci cíti a chceme, aby sa do práce tešil. Príjmame len ľudí, ktorí sa aj ľudsky hodia do kolektívu.

NEVŠEDNÉ PROJEKTY

Pracujeme na zaujímavých a nevšedných projektoch a tvoríme neustále nové originálne produkty. Na všetko máme pracovné postupy, aby každý spolupracovník presne vedel, čo má robiť.

VÝPLATA ZÁVISÍ OD VÁS

Funguje u nás prepracované ohodnotenie závislé od výsledku práce pracovníka, svoju výplatu si určujete sami. Pri každej pozícii funguje kvalitné úvodné zaškolenie, ako aj priebežné školenia.

Momentálne máme voľné tieto pracovné pozície :

Obchodný manažér/Regionálny obchodný manažér

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude nadväzovanie kontaktov s predstaviteľmi športových klubov, škôl a samospráv, ako aj s majiteľmi, prípadne s vedúcimi pracovníkmi športových obchodov.

NAJDÔLEŽITEJŠOU úlohou bude navštevovať potenciálnych partnerov z našej zákazníckej databázy. Máme stovky športových produktov od športového oblečenia (ktoré z 80% vyrábame vo vlastnej fabrike v Európe), cez športové pomôcky, zariadenia na ihriská, do telocviční až po športovú medicínu.

Akého človeka hľadáme?

Do svojho tímu chceme pozvať osobnosť s komunikáciou na vysokej úrovni. Musí to byť pozitívne mysliaci, aktívny človek, ktorý sa rád učí, vie pracovať efektívne s etickými hodnotami, jasným cieľom, ktorý má rád šport, ľudí a cestovanie.

Podmienkou pre prijatie je teda ochota cestovať, vlastné auto a ŽL.

Potenciál pre šikovného manažéra je tu naozaj veľký? Prečo? Pretože máme záujem o človeka, ktorý sa dokáže v krátkom čase presadiť a tým aj posunúť kariérne vyššie na pozíciu regionálneho obchodného manažéra. Ten bude riadiť svoj obchodný tím, ktorý si sám postupne vybuduje.

Máme spracovaný ucelený a fungujúci systém. Pokiaľ budete dodržiavať rokmi overenú firemnú stratégiu, môžete si zarobiť bez problémov tisíce eur mesačne.

Ak máte byť úspešný/á, v práci ste 8 hodín denne, 5 dní v týždni. Platený ste od výkonu.

Obchodovanie je najhoršie zaplatené flákanie a najlepšia zaplatená drina. Pravidelne robíme aj tréningy a školenia zamerané na zlepšenie obchodníckych zručností. Ponúkame Vám veľa práce a prekážok, ale tiež veľmi presný návod, ako ich ľahšie zdolávať.

Zamestnanecké výhody, benefity

Naša firma sa neskladá z budov, áut a strojov, ale predovšetkým z ľudí. Budete pracovať v pridelenom regióne v rámci SR, ale nebudete sám vojak v poli. Sme tu pre Vás od začiatku, každý deň. Záleží nám na spokojnosti všetkých, ktorí s nami spolupracujú. Budete na úvod zaškolený/á do systému práce a produktu. Váš priamy nadriadený je s Vami v kontakte a pomôže Vám rýchlo napredovať. Pravidelne organizujeme obchodnícke stretnutia, porady a školenia. Práca má byť aj zábavou, preto pravidelne hráme o špeciálne bonusy.
Všetci pracovníci sa pravidelne stretávame na vzdelávacích, firemných aj neformálnych akciách. Máme radi šport, zábavu, adrenalín, humor, dobrú náladu.

Kontakt pre záujemcov o pozíciu

Napíšte nám na letkova@sportika.sk - prečo by sme mali vybrať práve Vás a pripojte aj svoj životopis.

Otváracie hodiny

SPORTIKA GROUP s.r.o.
Klincová 37/B
821 08 Bratislava

Po - Pi: 09:00 - 17:00 hod

Kontakt